Kościół

Klasztor

Zakon

Aktualności

Rocznica Wieczystej Adoracji

8 luty to dzień szczególny dla Klarysek pniewskich. Obchodzimy dzisiaj 31. rocznicę wieczystej adoracji tzn. 31 lat temu rozpoczęłyśmy adorację Jezusa w Najświętszym Sakramencie dzień i noc - nieustannie. Wielka łaska i wielka radość być wzywanym nieustannie przed Tron Boży. Trwać sercem i duszą - wstawiać się, wypraszać łaski dla Kościoła, świata i wszystkich naszych bliskich. Przede wszystkim dziękować Bogu za jego miłość i obecność wśród nas. Bogu wszelka chwała i dzięki na wieki!

Dzień Życia Konsekrowanego

Dnia 2 lutego obchodziłyśmy Dzień Życia Konsekrowanego. Z tej okazji Mszę Świętą w klauzurze odprawił ks. proboszcz naszej parafii Marek Szukalski. Cały dzień trwałyśmy w dziękczynieniu za dar życia konsekrowanego. Modliłyśmy się za wszystkie osoby poświęcone Bogu, szczególnie z zakonów klauzurowych.

Wielki Post

Trwa Wielki Post - czas szczególny na rozważanie męki i śmierci Chrystusa i podjęcia pokuty.

Modlimy się o owocne przeżycie tego czasu dla całego Kościoła i wszystkich nam bliskich, słuchając Słowa Bożego i trwając w komunii z Bogiem.

Nowa przełożona

W tym roku upływa trzyletnia kadencja dotychczasowej przełożonej w naszym klasztorze. 15 grudnia 2017 r. odbyły się kanoniczne wybory pod przewodnictwem o. Konrada Małysa OSB. Nową ksienią została s. M. Agnieszka Pacek, wikarią - s. M. Klara Pacek, radnymi: s. M. Faustyna Pstrągowska, s. M. Magdalena Graniczkowska i s. M. Róża Moryl.

Strona 1 z 5

Nasze prace


Haft

ręczny, maszynowy, komputerowy

Więcej

Różańce

ręcznie plecione ze sznurka satynowego

Więcej
 

Kto jest na linii

Odwiedza nas 106 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Intencje modlitewne można składać telefonicznie lub listownie

  • Telefon: +48 61 2910240
  • Email: pniewy@klaryski.org
  • WWW: www.pniewy.klaryski.org