Aktualności

Dziękczynienie

Bogu niech będą dzięki przez Jezusa w Przenajświętszym Sakramencie za 50 lat istnienia naszego klasztoru i 30 lat wieczystej adoracji Najśw. Sakramentu. 4 czerwca 2017 r. podczas Mszy Świętej odpustowej dziękowałyśmy Bogu za Złoty Jubileusz wraz z ks. biskupem Damianem Brylem, kapłanami, siostrami zakonnymi, Władzami Miasta oraz z naszymi rodzinami, dobrodziejami i przyjaciółmi.

 Dziękujemy najpierw samemu Bogu w Trójcy Świętej za powołanie naszego klasztoru i za powołanie każdej z nas do nieustannego trwania przed Najśw. Sakramentem.

Naszą wdzięczność pragniemy także okazać ludziom szczególnie zasłużonym dla naszej wspólnoty, spośród których wielu raduje się już Bogiem w wieczności, a zwłaszcza abp Antoni Baraniak, p. Agnieszka Machi, Matka Antonina Pade, p. mec. Jacek Nikisch, siostry z Ząbkowic Śl, rodziny, dobrodzieje, ofiarodawcy, kapłani – przede wszystkim ks. Marian Maciejewski i pierwszy kapelan ks. Józef Demiańczuk, a także ks. Andrzej Pawlaczyk, budowniczowie klasztoru i wszyscy życzliwi ludzie, którzy od początku pomagali siostrom w trudnych początkach.

Dziękujemy ks. Arcybiskupowi Stanisławowi Gądeckiemu za stałą opiekę nad nami, ks. biskupowi Damianowi za ogromną życzliwość wobec naszej Wspólnoty, Księdzu Dziekanowi Sławomirowi za wielkie serce, Księżom Proboszczom obydwu Parafii, poprzedniemu Proboszczowi ks. Piotrowi, naszemu Księdzu Kapelanowi, który nam służy zarówno przy ołtarzu jak i w życiu codziennym, Ojcom Franciszkanom, Księżom pracującym w Pniewach i poza Pniewami a związanych z nami na różne sposoby.

Dziękujemy Matce Przełożonej Sióstr Urszulanek M. Marii i wszystkim siostrom za pomoc w organizowaniu Jubileuszu i za wieloletnie wsparcie.

Dziękujemy Panu Burmistrzowi Jarosławowi Przewoźnemu i jego współpracownikom,  p. Eugeniuszowi Skubiszyńskiemu, Waldkowi i Adamowi, s. Danieli z chórem za ubogacenie tej liturgii. 

Dziękujemy Rodzinom i Dobrodziejom naszego klasztoru, wszystkim Przyjaciołom i Ofiarodawcom, wszystkim, dzięki którym nasz klasztor może funkcjonować i żyć także od tej ludzkiej strony.

Dziękujemy Gościom – naszym Siostrom z Ząbkowic Śl. i z Hajnówki, dziękujemy Odnowie w Duchu Świętym, Grupie św. o. Pio i wszystkim, którzy uczęszczają do naszego kościoła. 

Niech Duch Święty obdarzy wszystkich pełnią swoich darów.

Złoty Jubileusz - Gmina Pniewy o nas


Nasze prace


Haft

ręczny, maszynowy, komputerowy

Więcej

Różańce

ręcznie plecione ze sznurka satynowego

Więcej
 

Kto jest na linii

Odwiedza nas 761 gości oraz 0 użytkowników.

Kontakt

Intencje modlitewne można składać telefonicznie lub listownie

  • Telefon: +48 61 2910240
  • Email: pniewy@klaryski.org
  • WWW: www.pniewy.klaryski.org